ساعت سه موتوره

ساعت سه موتوره-saattavakol.com

ساعت سه موتوره

آنچه خواهید خواند:

ساعت سه موتوره یعنی چی؟

ساعت سه موتوره نوع خاصی از ساعت های آنالوگ می باشد که چند عقربه دارد. شاید شما نیز با شنیدن نام ساعت های چند موتوره گمان کنید که این ساعت ها واقعا دارای سه موتور می باشند. در صورتی که این طور نیست. این ساعت ها دارای یک موتور مجزا می باشند که ساختاری بسیار اصولی و استاندارد دارد. عمر این ساعت ها بسیار بالا است و برای تمامی ساعت های موجود در بازار مانند ساعت جی شاک مورد استفاده قرار می گیرد.


برای خرید ساعت سه موتوره میتوانید:

ساعت سه موتوره-saattavakol.com

ساعت های سه موتوره یکی از حرفه ای ترین ساعت های موجود در بازار است که امکانات ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. در واقع نام اصلی ساعت های سه موتوره، کورنوگراف است و ریشه ای یونانی دارد. به طور کلی این ساعت ها برای کمک به علم نجوم به تولید رسیدند و شش سال بعد این قابلیت بر روی ساعت های مچی امروزی طراحی شد. ساعت های کورنوگراف حساسیت و دقت بالایی دارند و از تکنولوژِ بسیار پیشرفته ای برخوردار می باشند. 


برای خواندن مطلب درمورد ساعت هوشمند میتوانید:

ساعت های سه موتوره چه چیزی را نشان می دهند؟

ساعت های سه موتوره از ظاهرشان مشخص هستند. این ساعت ها دارای سه بخش دایره ای می باشند که هر کدام پارامتر خاصی را نشان می دهند. این ساعت ها تاریخ و ساعت را با دقت بسیار بالایی برای شما به نمایش می گذارند و کیفیت بالایی دارند.

اولین چیزی که ساعت سه موتوره نشان می دهد، زمان سنج است. یعنی شما می توانید بازه زمانی خاصی را با استفاده از این ساعت ها مشاهده کنید. یکی دیگر از دایره های موجود در این ساعت ها نمایش زمان به صورت آنالوگ و دیجیتال می باشد.

تاریخ شمار نیز از دیگر قابلیت هایی است که ساعت های کورنوگراف در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین شما با استفاده از این ساعت می توانید زمان و تاریخ را مطلع شوید.

ساعت سه موتوره - ساعت توکل
ساعت سه موتوره - ساعت توکل
ساعت سه موتوره - ساعت توکل

بهترین مارک ساعت سه موتوره

کمپانی های مختلفی از جمله کاسیو، رولکس، اورینت و … از این موتور برای زیباسازی و افزایش قابلیت ها و کیفیت های ساعت های تولید شده خود بهره می برند. این موتورها به صورت دقیق زمان را به شما نشان می دهد و ساعت های مچی که از موتورهای کورنوگراف استفاده می کنند، قیمت بالاتری دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این ساعت ها با ساعت توکل تماس بگیرید.

قیمت ساعت سه موتوره

طبیعی است که ساعت های سه موتوره قیمت بالاتری نسبت به ساعت های معمولی داشته باشد. به همین دلیل در صورتی که فروشگاهی قیمت ساعت های سه موتوره و تک موتوره را به صورت یکسان ارائه کند باید به اصالت آن شک کرد. به همین دلیل بهتر است برای خرید ساعت سه موتوره کمی هزینه بالاتری پرداخت کرده و این ساعت را با اصالت بالایی خریداری کنید.

ساعت توکل یکی از نمایندگی های فروش انواع ساعت های کورنوگراف در ایران است که این ساعت ها را به صورت مستقیم از کمپانی خریداری می کند. به همین دلیل این ساعت ها نه تنها قیمت ارزان تری دارد، بلکه اصالت آن ها نیز تضمین شده می باشد. قیمت این ساعت ها با توجه به قدرت و قابلیت ها قیمت های متفاوتی دارند. ولی با وجود این که ساعت سه موتوره وارداتی هستند نوسانات ارز قیمت این ساعت ها را تغییر می دهد. جهت دریافت لیست قیمت ساعت سه موتوره با ساعت توکل تماس بگیرید تا قیمت روز این ساعت ها برای شما ارسال شود.

ساعت سه موتوره - ساعت توکل
ساعت سه موتوره - ساعت توکل
ساعت سه موتوره - ساعت توکل

مشخصات ساعت سه موتوره

نمایش دقیق ساعت و تاریخ از جمله اصلی ترین ویژگی های ساعت سه موتوره به شمار می رود. ساعت های کورنوگراف اصل دارای کارکرد ساده ای هستند و خوانایی بالایی دارند. در هنگام خرید این ساعت ها باید فاکتورهای متعددی را در نظر بگیرید. در زیر به برخی از مهم ترین ویژگی برای خرید ساعت های کورنوگراف اشاره می کنیم:

  • مجهز به تاچیمتر باشند.
  • باتری را در خود ذخیره کنند.
  • باید دارای صفحه ای ضد ضربه و ضد آب باشند.
  • این ساعت ها باید بتوانند به خوبی زمان را ثبت کنند.

ساعت اورجینال سه موتوره

اصالت در ساعت سه موتوره اهمیت بسیاری دارد. این ساعت ها برای مواردی از جمله دریانوردی و کشتیرانی، عملیات های نظامی، مسابقات رالی و اسب سواری و غواصی مورد استفاده قرار می گیرد. این ساعت ها می توانند تا مدت زمان زیادی در آب مقاومت کنند. عمر طولانی و ماندگاری بالا و همچنین حساسیت و دقت در نمایش وقت و زمان از جمله ویژگی هایی است که باعث تمایز این ساعت ها نسبت به مدل های مشابه شده است. ساعت سه موتوره اصل وقار خاصی دارد و زینت بخش دستان شما می باشد.


برای خواندن مطلب درمورد ساعت کاسیو زنانه میتوانید:

طریقه کار با ساعت 3 موتوره

کار با ساعت سه موتوره کمی پیچیده تر از سایر ساعت ها می باشد. این ساعت قابلیت تنظیم روزشمار و تاریخ شمار و ساعت را دارند. در مرحله اول خروج دسته کوک شما می توانید تاریخ و روز را تنظیم کنید. در مرحله دوم پس از خروج کامل کوک، قابلیت تنظیم ساعت در اختیار شما قرار داده می شود. در واقع کار کردن با این ساعت ها به قدری که فکر می کنید سخت نیست. با این وجود در صورتی که همچنان ابهامی در کارکرد این ساعت ها وجود دارد و یا نمی توانید به درستی آن را تنظیم کنید تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ساعت توکل تماس بگیرید.

بهترین مارک ساعت سه موتوره

بسیاری از شرکت ها برای افزایش فروش و کیفیت ساعت خود آن را به صورت سه موتوره طراحی می کنند. از جمله برندهایی که از ساعت سه موتوره بهره می برند، می توان به کاسیو، رولکس، اورینت و جی شاک اشاره کرد. اصالت این ساعت ها بر روی کارکرد ساعت تاثیر بسزایی دارد. به همین دلیل برای این که کیفیت ساعت های سه موتوره تضمین شود بهتر است که این ساعت ها را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. گارانتی در این ساعت ها اهمیت بسیاری دارند. فروشگاه ارائه دهنده ساعت های اصیل باید ضمانت دهند که ساعت خریداری شده به صورت دقیق و با حسایت بالایی کار کند و عمری طولانی داشته باشد. ساعت توکل ارائه دهنده بهترین ساعت سه موتوره است که ضمانت بالایی دارد.

سوالات متداول ساعت سه موتوره

از جمله برندهایی که از ساعت سه موتوره بهره می برند، می توان به کاسیو، رولکس، اورینت و جی شاک اشاره کرد.

کار با ساعت سه موتوره کمی پیچیده تر از سایر ساعت ها می باشد. این ساعت قابلیت تنظیم روزشمار و تاریخ شمار و ساعت را دارند. در مرحله اول خروج دسته کوک شما می توانید تاریخ و روز را تنظیم کنید. در مرحله دوم پس از خروج کامل کوک، قابلیت تنظیم ساعت در اختیار شما قرار داده می شود. 

ارسال دیدگاه