ساعت اتوماتیک

ساعت اتوماتیک-saattavakol.com

ساعت اتوماتیک

آنچه خواهید خواند:

تاریخچه ساعت اتوماتیک

ساعت اتوماتیک یکی از مدرن ترین ساعت های موجود در بازار است که از سال 1770 اقدام برای تولید آن صورت گرفت. ساعت های مکانیک از وزن های بیرون از مرکز پیکربندی پیروی می کند. این ساعت ها اجزای بیشتر و پیچیده تر دارند ولی از آن جا که به صورت اصولی و برنامه ریزی شده تولید شده است نیاز به مراقبت و نگهداری راحت تری دارد. در واقع تا موقعی که مچ دست شما در حال حرکت است، این ساعت نیز کارکرد دارد. اولین طرح ساعت های اتوماتیک توسط هوبرت سارتون مخترع فرانسوی شد. مردم فرانسه در سال 1780 این افتخار را داشتند که اولین ساعت های اتوماتیک جیبی را خریداری کنند. ولی لوییز برگوت پس از این که در سال 1880 متوجه شد که ساعت های تولیدی خود اطمینان چندانی ندارد تولید آن را متوقف کرد. سپس ساعت سازی اترنا در سال 1948 یاتاقان های توپی را برای ساعت های اتوماتیک تولید نمود.

BP3052X.499 1 - ساعت اتوماتیک

قیمت ساعت اتوماتیک

ساعت های اتوماتیک از اجزای مختلفی ساخته می شود که قیمت آن ها با یکدیگر تفاوت دارند. برخی از برندها دارای کیفیت بالایی هستند که نباید برای کاهش هزینه آن را نادیده گرفت. برای قیمت گذاری ساعت اتوماتیک باید موارد مختلفی از جمله ساختار ساعت، قطعات آن، نحوه کارکرد و … را در نظر بگیرید. برای این که قیمت مناسب را در عین کیفیت در کنار یکدیگر داشته باشید باید ساعت مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. ساعت توکل تمامی اجناس خود را از نمایندگی دریافت می کند و بدون واسطه برای مشتریان ارسال می کند. بنابراین شما می توانید لیست قیمت دقیق و روز انواع ساعت های اتوماتیک را از این فروشگاه دریافت کنید.

Black Gold Elegant Marble Architect LinkedIn Banner  1024x256 - ساعت اتوماتیک
ساعَت - ساعت اتوماتیک

معایب ساعت اتوماتیک

ساعت های اتوماتیک برای کارکرد نیاز به حرکت دست دارند. این افراد بهتر است که در شب ساعت را از روی دست باز کنند زیرا نیروی این ساعت ها بین 36 الی 72 ساعت بعد از بین خواهد رفت. همچنین امکان عقب ماندن این ساعت ها نیز وجود دارد. بنابراین افرادی که در طول روز فعالیت دارند می توانند از این ساعت ها استفاده کنند. با این وجود نمی توان عیب چندانی را برای این ساعت ها تعیین کرد.

ساعت اتوماتیک از قطعات پیچیده ای ساخته شده است و قطعات زیادی در آن وجود دارد به همین دلیل نمی توان آن را به هر تعمیرگاهی سپرد. همچنین این ساعت ها انرژی کمی را در خود ذخیره می کنند و در صورتی که مدتی بر روی مچ دست قرار نگیرد باید برای کارکرد مجدد آن را کوک کرد.
قیمت بالای این ساعت ها و ساعت هوشمند در نظر بسیاری از افراد یکی از معایب آن به شمار می رود. ولی دلیل بالا بودن قیمت این محصول کیفیت بالای آن می باشد.


برای خواندن مطلب درمورد ساعت زنانه سیتیزن میتوانید:

ساعت اتوماتیک اورجینال

ساعت مچی با قرارگیری بر روی دست احساس خوبی را به افراد می دهد. این ساعت ها می توانند با لباس های شما ست شده و اعتماد به نفس را چندین برابر کنند. پیش از خرید ساعت مچی ابتدا باید برند خود را انتخاب کرده و قیمت آن را نیز برآورده کنید. ساعت اتوماتیک اورجینال یکی از نمونه ساعت های اصل و باکیفیت است و ساختاری بسیار استاندارد دارد. تشخیص ساعت اورجینال از فیک نیاز به شناخت از این محصول دارد. به همین دلیل برای این که از اصل بودن ساعت ها مطمئن شوید باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید. ساعت توکل این ساعت های اورجینال را به فروش می رساند. جهت سفارش تماس بگیرید.

اورجینال - ساعت اتوماتیک
با ما 1024x256 - ساعت اتوماتیک

خرید ساعت اتوماتیک اصل ارزان

این ساعت ها با وجود این که سال ها از قدمت آن می گذرد باز هم طرفدارن بسیاری دارد. این محصول در لیست ساعت های لوکس و کلاسیک می باشد. بسیاری از افراد به دنبال خرید ساعت های اصل و اورجینال هستند ولی حاضر نیستند برای خرید آن هزینه بالایی را پرداخت کنند. برای این که ساعت اتوماتیک باکیفیت داشته باشید نیاز به پرداخت هزینه بالایی است. بر این اساس بهتر است که برای خرید این ساعت ها بر روی کیفیت ساعت ها متمرکز شوید. ساعت توکل یکی از فروشگاه های معتبر است که در طی سال ها فعالیت خود رضایت مندی بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است.
ساعت توکل تمامی ساعت های اصل و اورجینال های خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم برای مشتریان ارسال می کند. جهت استعلام قیمت ساعت اصل ارزان خود از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ساعت توکل تماس بگیرید.


برای خواندن مطلب درمورد ساعت رومیزی میتوانید:

اتوماتیک مردانه - ساعت اتوماتیک

ساعت مچی مردانه اتوماتیک بدون باتری

یکی از بزرگ ترین تفاوت بین ساعت های مکانیک با سایر ساعت ها در عدم نیاز به باتری ساعت اتوماتیک است. این ساعت ها با استفاده از نبض و حرکت دست کار می کند و تا زمانی که مچ دست شما در حال حرکت است، عقربه ها نیز کار خواهند کرد. این ساعت ها خود کوک هستند و موتور آن برندهای مختلفی دارد. برای این که سلامت این محصول حفظ شود باید به صورت اصولی از آن نگهداری کنید.
در حال حاضر طرح ها و مدل های مختلفی از ساعت مچی مکانیکی مردانه در بازار موجود است که چشم ها را به خود ذخیره می کند. شما می توانید مدل این ساعت ها را با لباس خود ست کرده و هماهنگی جذابی را ایجاد نمایید. اما نوع اتوماتیک علاوه بر این که بدون باطری کار می کند، عقربه های روان تری دارد. این عقربه ها برخلاف سایر نمونه ها که کارکردی شبیه به تیک تاک دارند، بسیار نرم کار کرده و رضایت بخش می باشد.

Black Gold Elegant Marble Architect LinkedIn Banner  1024x256 - ساعت اتوماتیک

سرویس ساعت اتوماتیک

در صورتی که به سلامت و کیفیت ساعت خود اهمیت می دهید باید به موقع و به صورت اصولی آن را سرویس کنید. ساعت نیز مانند هر وسیله دیگر از قطعات مختلفی تولید شده است که نیاز به رسیدگی دارد. برای این که از فرسودگی قطعات جلوگیری کنید و عمر ساعت را افزایش دهید بهتر است سرویس کردن ساعت را فراموش نکنید. همچنین سرویس کردن ساعت ها این قابلیت را فراهم می کند که در صورت خرابی هزینه کمتری را برای شما به دنبال داشته باشد.

سوالات متداول ساعت اتوماتیک

ساعت اتوماتیک یکی از مدرن ترین ساعت های موجود در بازار است که از سال 1770 اقدام برای تولید آن صورت گرفت. ساعت های مکانیک از وزن های بیرون از مرکز پیکربندی پیروی می کند. این ساعت ها اجزای بیشتر و پیچیده تر دارند ولی از آن جا که به صورت اصولی و برنامه ریزی شده تولید شده است نیاز به مراقبت و نگهداری راحت تری دارد.

یکی از بزرگ ترین تفاوت بین ساعت های مکانیک با سایر ساعت ها در عدم نیاز به باتری ساعت اتوماتیک است. این ساعت ها با استفاده از نبض و حرکت دست کار می کند و تا زمانی که مچ دست شما در حال حرکت است، عقربه ها نیز کار خواهند کرد.

ارسال دیدگاه