ساعت دیواری

ساعت دیواری

انواع ساعت دیواری

ساعت دیواری از جمله ساعت هایی است که وقت و زمان را به تمامی افراد ساکن در خانه نشان می دهد. امروزه طرح و مدل های بسیار زیادی وارد بازار شده است که این نوع ساعت ها نه تنها برای نمایش زمان مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه جنبه نمایشی داشته و باعث افزایش نمای دکوراسیون خانه نیز می شوند. این ساعت ها از نظر برند، مدل، طرح، کارایی و … تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند و در هنگام خرید باید دکوراسیون خانه را نیز در نظر بگیرید. در هنگام خرید ساعت دیواری باید تمامی جوانب و زوایا را در نظر بگیرید. این ساعت ها باید دارای گارانتی باشند تا بتوانند سال ها برای شما کارکرد داشته باشند. موتور این ساعت ها اهمیت بسیاری دارند و باید به صورت دقیق کار کنند.

clock saattavakol.com3 1024x1024 - ساعت دیواری
clock saattavakol.com2 1024x1024 - ساعت دیواری
clock saattavakol.com1 1024x1024 - ساعت دیواری

ساعت دیواری چوبی

ساعت های چوبی همان طور که از نامشان مشخص است از جنس چوب هستند و در ابعاد و طرح های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. با توجه به این که ساعت های چوبی برگرفته از طبیعت می باشند، گرمای و صمیمیت خانه را افزایش داده و طرفداران بسیاری دارند. ساعت های دیواری سبک های متفاوتی دارند به همین دلیل انتخاب نوع آن به سبک دکوراسیون ساختمان شما وابسته است. ساعت های چوبی باتری خور هستند و از دوام بسیار بالایی برخوردار می باشند و می تواند تا سالیان بدون آسیب برای شما کارکرد داشته باشند. موتور در این ساعت ها بسیار مهم است و در صورتی که این ساعت ها فاقد موتوری قوی و پرقدرت باشد به مرور خراب شده و نمی توان ساعت را به صورت دقیق به شما نشان دهد و پس از مدتی نیز از کار می افتد.

ساعت دیواری فانتزی ارزان

ساعت های فانتزی یکی از متنوع ترین ساعت های موجود در بازار است که طرح و مدل های مختلفی دارد و برای خانه کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار می گیرد. این ساعت ها دارای طرح های عروسکی هستند و می توان با استفاده از آن تزئینی جذاب و دوست داشتنی را رقم زد. شما می توانید نمونه های جذاب ساعت های فانتزی را در ساعت توکل مشاهده کرده و بر اساس دکوراسیون اتاق و جنسیت فرزندتان مناسب ترین را خریداری کنید. همچنین برخی از ساعت ها این امکان را در اختیار شما قرا رمی دهند که شما طرح و مدل خاصی را بر روی آن پیاده سازی کنید.

clock saattavakol.com 1024x1024 - ساعت دیواری

ساعت دیواری جدید عروس

ساعت های دیواری طرح ها و مدل های مختلفی دارند و برای تمامی سلیقه ها و دکوراسیون ها ایده آل است. در هنگام خرید ساعت های دیواری باید به ابعاد و اندازه های خانه خود توجه کنید. در حال حاضر ساعت های آرمگرد و پاندول دار دو ساعت بسیار پرطرفدار برای خانه های نوعروس می باشند. ساعت های آرامگرد دارای موتورهای بی صدا هستند و از این رو برای اتاق خواب بهترین گزینه به شمار می روند. ساعت های پاندول دار که برای خانه های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند، ابعاد بزرگی دارند و به صورت دیواری و ایستا در بازار موجود می باشند.

clock saattavakol.com4 1024x1024 - ساعت دیواری
clock saattavakol.com6 1024x1024 - ساعت دیواری
clock saattavakol.com5 1024x1024 - ساعت دیواری

ساعت دیواری سلطنتی طلایی

ساعت های دیواری سلطنتی طلایی سال هاست که به یکی از شیک ترین و جذاب ترین ابزار برای افزایش نمای ساختمان تبدیل شده است. این ساعت ها بسیار شیک و زیبا به نظر می رسند و با خرید این ساعت ها می توانید نمای متفاوتی را برای ساختمان خود رقم بزنید. طرح ها و مدل های این نوع ساعت ها به قدری متنوع است که چشم ها را به سرعت به خود خیره می کند. ابعاد و اندازه های ساعت های سلطنتی متفاوت می باشند و تجملات بیشتری در این ساعت ها استفاده شده است. ساعت های سلطنتی طلایی با تمامی نماها و دکوراسیون ها هماهنگ بوده و هارمونی بسیار زیبایی را ایجاد می کند. این ساعت ها معمولا از وزن بالاتری برخوردار هستند و مدل های این ساعت ها به قدری گسترده است که شما در خرید بهترین طرح و مدل سردرگم خواهید شد. ساعت توکل نمونه ای از برجسته ترین و شیک ترین ساعت های طلایی سلطنتی را در سایت خود قرار داده است و شما می توانید به راحتی تنوع ساعت های این مجموعه را مشاهده کنید و مناسب تریت را سفارش دهید.

ساعت دیواری مدرن

ساعت های دیواری مدرن با سایر ساعت ها متفاوت هستند و شما تنها با یک نگاه می توانید این ساعت ها را خریداری کنید. ساعت های مدرن به صورت ساده و در عین حال شیک طراحی و به بازار عرضه می شوند و نمونه های متفاوتی دارند. رنگ بندی این ساعت ها به گونه ای است که شما می توانید بر اساس رنگ دکوراسیون خانه و دیوار مناسب ترین رنگ را سفارش دهید. در این ساعت ها معمولا از اعداد کمتری استفاده شده و تزئینات ساده تری به کار رفته است. ساعت های مدرن در ابعاد مختلفی تولید می شود ولی شما معمولا ساعت های متوسط طرفداران بیشتری دارند و بسیار پرفروش تری می باشند. جهت سفارش بهترین و شیک ترین ساعت های دیواری مدرن وارد سایت ساعت توکل شوید و بر اساس بودجه و سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید.

ساعت دیواری جدید

ساعت های دیواری جدید همان طور که از نامشان مشخص است با طرح های گذشته بسیار متفاوت بوده و بسیار مدرن و زیبا می باشند. در این ساعت ها از عناصر جدیدی استفاده شده و مدرن ترین متد روز دنیا در آن پیاده سازی شده است. جهت مشاهده جدیدترین ساعت دیواری وارد سایت ساعت توکل شوید.

قیمت ساعت دیواری

ساعت های دیواری انواع مختلفی دارند و از متریال های مختلفی تولید می شوند. در واقع اجزا و قطعات این ساعت ها بر روی قیمت آن ها تاثیر مستقیمی دارد. همچنین برخی از مدل های ساعت های دیواری قیمت بالاتری دارند و شما برای خرید آن ها باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. ساعت های سلطنتی در لیست گران ترین ساعت دیواری قرار دارند. ساعت توکل به صورت مستقیم ساعت های خود را به فروش می رساند. شما می توانید لیست قیمت ها را در این سایت مشاهده کنید و یا از طریق تماس تلفنی قیمت های روز این ساعت ها را استعلام نمایید.

سوالات متداول ساعت دیواری

ساعت های چوبی همان طور که از نامشان مشخص است از جنس چوب هستند و در ابعاد و طرح های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. با توجه به این که ساعت های چوبی برگرفته از طبیعت می باشند، گرمای و صمیمیت خانه را افزایش داده و طرفداران بسیاری دارند. ساعت های دیواری سبک های متفاوتی دارند به همین دلیل انتخاب نوع آن به سبک دکوراسیون ساختمان شما وابسته است.

ساعت های دیواری انواع مختلفی دارند و از متریال های مختلفی تولید می شوند. در واقع اجزا و قطعات این ساعت ها بر روی قیمت آن ها تاثیر مستقیمی دارد. همچنین برخی از مدل های ساعت های دیواری قیمت بالاتری دارند و شما برای خرید آن ها باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. ساعت های سلطنتی در لیست گران ترین ساعت دیواری قرار دارند.